torby kolorowe

TORBY PAPIEROWE – KOLOROWE

Torby KOLOROWE uchwyt skręcany

BEZ NADRUKU – CENY NETTO

KodWymiary
(szerokość x głębokość x wysokość)
Gramatura / papierPakowanieCena torby
Kolor 1180 x 80 x 225 mm90 gr/m2 gładkiA’ 2500,56 pln
Kolor 2240 x 100 x 320 mm90 gr/m2 gładkiA’ 2500,67 pln
Kolor 4305 x 170 x 340 mm 90 gr/m2 gładkiA’ 1000,91 pln
Kolor 6305 x 170 x 425 mm90 gr/m2 gładkiA’ 1001,02 pln

Kolor 1 – czarna, czerwona, granatowa, zielona, zielona – jasna, żółta, niebieski (pastele), zielony (pastele), różowy (pastele)

Kolor 2 – czarna, czerwona, granatowa, zielona, zielona – jasna, żółta

Kolor 4 – czarna, czerwona, granatowa, zielona, zielona – jasna, żółta

Kolor 6 – czarna, czerwona, granatowa, zielona, zielona – jasna, żółta

UWAGA : kolory uchwytów mogą być w kolorze eco, białym lub czarnym

Nadruk sitodrukowy od 500 sztuk.
Przy zamówieniu 2000 sztuk z nadrukiem – matryca gratis.
Przy zamówieniu 5000 sztuk z nadrukiem – matryca i dostawa gratis.

Nadruk w kolorach ze wzornika
0,25 pln netto
za 1 kolor jednostronnie

Nadruk w innych kolorach
pantone, złoty, srebny – wycena indywidualnie

Matryca (przygotowalnia)
60,00 pln netto
za 1 kolor jednorazowo,
przy druku nie ponoszą już Państwo tych kosztów

Opakowanie to podstawa

Wiele firm nie przykłada dostatecznej wagi do opakowań, do których pakuje sprzedane przez siebie towary. Warto zdać sobie sprawę z tego, że zwykła foliowa reklamówka może sprawić, że produkt będzie się prezentował niekorzystnie, a przy okazji wpłynie negatywnie na wizerunek firmy. Coraz więcej klientów jest bardzo świadomych i oczekuje od sprzedawcy, że będzie przykładał wagę, chociaż w niewielkim stopniu, do wpływu swojej działalności na środowisko. Dlatego też ekologiczne torby reklamowe są niewielkimi elementami, które mogą w znacznej mierze podnieść prestiż firmy. Torby papierowe z logo doskonale sprawdzą się na targach, podczas wyjazdów służbowych, w eleganckich firmach, jako opakowanie prezentów w różnego rodzaju konkursach, wydarzeniach sportowych itd. Dzięki swojej uniwersalnej formie i możliwości stworzenia różnego rodzaju nadruków sprawdzają się w wielu miejscach i sytuacjach. Wystarczy zaprojektować do nich odpowiednią szatę graficzną, która będzie się dobrze prezentowała, stanowiła reklamę dla firmy i wpłynie na jej rozpoznawalność. Prezentowane torby papierowe kolorowe zwracają uwagę już swoimi barwami — to najlepsza opcja na wyróżnienie swoich opakowań i odwzorowanie charakterystycznej szaty graficznej.

Co zyskujesz, wybierając nasze papierowe torby kolorowe?

  • Wytrzymałość — wszystkie oferowane w tej kategorii torby mają wklejony skręcany uchwyt, jest to gwarancja solidności. Użycie wysokiej jakości biodegradowalnego papieru Kraft daje nośność nawet do 15 kg.
  • Design — największą zaletą kolorowych toreb jest ich wygląd! W ofercie mamy soczyste barwy o dużym nasyceniu oraz eleganckie i stonowane pastele. Tworzymy także kolorowe torby papierowe z logo firmy lub innym nadrukiem. To doskonały wybór dla firm, którym zależy na pięknych i dopracowanych opakowaniach.

Torby papierowe kolorowe to wyjątkowy produkt w naszej ofercie. W Silesiapak wiemy, że pakowanie jest sztuką i sztuki tej można nauczyć się od nas. Wybierając nasze torby papierowe kolorowe, wybierasz technikę pakowania na najwyższym poziomie.

Jak każdy produkt w naszym sklepie, torby papierowe kolorowe są wyjątkowe. Każdy wyrób jest dokładnie sprawdzany pod kątem jakości wykonania, a wszystko dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasi klienci byli zadowoleni i mogli cieszyć się pięknem kolorowych toreb papierowych.

Po co są torby papierowe kolorowe?

Torby papierowe kolorowe to nie tylko praktyczne opakowania, ale przede wszystkim skuteczny sposób na promowanie Twojego brandu. Dzięki unikalnemu designowi i intensywnym kolorom, nasze torby stają się częścią Twojej marki, przyciągając wzrok i budując pozytywne skojarzenia u klientów.

Jakie mamy torebki papierowe kolorowe?

W Silesiapak oferujemy szeroki wybór torebek papierowych kolorowych, które idealnie wpiszą się w estetykę Twojej firmy. Wybierz spośród różnorodnych rozmiarów i stylów – od klasycznych, jednokolorowych torebek, po te z unikalnymi, artystycznymi wzorami. Nasze kolorowe torby papierowe dla firm to synonim jakości i elegancji, a także solida odpowiedź na potrzeby ekologiczne Twojego biznesu.

Jakość i odpowiedzialność

Każda z naszych torby papierowych kolorowych jest wykonana z wysokiej jakości, biodegradowalnego papieru. To oznacza, że nie tylko są one trwałe i praktyczne, ale także przyjazne dla środowiska. W Silesiapak stawiamy na odpowiedzialne rozwiązania, które pomagają chronić naszą planetę.

Kolorowe torby papierowe dla firm

Chcemy, aby nasze torby papierowe kolorowe pomagały Twojej firmie wyróżniać się na rynku. Dlatego oferujemy możliwość personalizacji torebek – możesz dodać na nich logo swojej firmy, slogan lub dowolny inny element graficzny. Kolorowe torby papierowe dla firm to doskonałe narzędzie marketingowe, które z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Wybierz Silesiapak dla Twojego biznesu

Podsumowując, Silesiapak to nie tylko opakowania, ale przede wszystkim jakość, odpowiedzialność i styl. Nasze torby papierowe kolorowe to niezawodne rozwiązanie, które przyniesie korzyści Twojemu biznesowi. Zaufaj profesjonalizmowi i doświadczeniu Silesiapak – wybierz nasze opakowania i przekonaj się, jak wiele mogą zrobić dla Twojej firmy!


Bezpłatna wizualizacja

Po przesłaniu mailem materiałów do projektu (pliki cdr, ai lub pdf), otrzymują Państwo bezpłatną wizualizację nadruku na torbie.

Zapytaj o cenę

Aby otrzymać ofertę cenową dopasowaną do Państwa potrzeb, prosimy skorzystać z formularza wyceny

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy!